| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot să stau într-o mână? Precizez că știu să stau in maini foarte bine si știu și să merg în mâini.

4 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Daca ai un echilibru bun si forta in maini exersezi.
Stai in maini si iti ridici una.

| AlexCristi97 a răspuns:

In timp ce stai in 2 maini, ridici una de pe jos si astfel stai intr-o mana. Ce explicatie ai vrea? Daca nu poti acum inseamna ca nu ai musculatura necesara sa iti sustina toata greutatea intr-o mana asa ca trebuie sa te mai antrenezi.

| WarriorsOfJesusLuptatoriPentruHristos a răspuns:

Nu prea ai cum sa stai prea mult. Ai nevoie de experienta, forta si mult echilibru.

| IFeelS0Alone a răspuns:

Nu exista un manual pentru asa ceva. Exersezi si iar exersezi pana reusesti. Cum a mentionat si AlexCristi97 daca nu reusesti inseamna ca musculatura ta nu stie sa faca acel lucru iar tu trebuie sa o inveti.