| Nucon a întrebat:

Cum pot slabi făcând sala fara sa îmi pierd masa musculară? Fac sala, am pus masa musculara iar acum vreau sa scap de tesutul adipos. Mersi

4 răspunsuri:
| DonEnnioSalieri a răspuns:

Definire, scazi kcal suficient de mult cat sa dai foarte lent jos si pastrezi greutatile maxim posibil, cele pe care le aveai cand erai pe bulk, oricum iti va scadea si forta si masa musculara dar daca faci sa fie minim atunci asa va fi

| raMLesS a răspuns (pentru DonEnnioSalieri):

Ce stii tu... trebuie sa faca dans 3 ore pe zi cum spune si monster laughing laughing rolling on the floor

| MonsterBiker a răspuns:

Fă atletism 2 ore/zi sau dans 3 ore/zi.

| Cosmin86 a răspuns (pentru MonsterBiker):

Serios? Cu prostia aia de recomandare o sa piarda o gramada de masa musculara.