| Stc_Ionut_2001 a întrebat:

Cum pot vedea fotball live pe Iphone 4?

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Intri pe Google si scrii "Meciuri live pe net" sau "Batmanstream" sau alte chestii de genul. Alegi o adresa, alegi meciul dorit, apesi pe un link si gata. La mine pe Samsung Galaxy merge. Ar trebui si pe Iphone.

| 1Me9 a răspuns:

Mai nou s-a inventat Youtube-ul, cica.Intri pe Youtube, scrii meciul pe care vrei sa il vezi si stii ca e in direct, si o sa gasesti multe live-uri cu acel meci, dar comentatorii o sa comenteze in alte limbi