| mihaihiruta a întrebat:

Cum pot verifica un bilet la fotbal la pariuri dar sa imi ziceti exact si cum sa dai etc...

5 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Te uiti atent pe bilet si acolo ai echipele si codurile. Iti arata si tara, sau competitiile europene, precum si cele nationale. Cauta pe stanleybet.ro.

Sau flashscore/live score, scorurile meciurilor.

| BLeur a răspuns:

Pe ce site de pariuri ai intra gen casapariurilor.ro / sportbet etc în stânga/dreapta trebuie să scrie ' VERIFICARE BILET '. Fiecare BILET are un COD lung pe el şi aşa se poate verifica, ori de tine, ori de cel/cea care este la agenţia de pariuri.

Baftă.

| cristi966 a răspuns:

Flashscore

| Marin_Neacsu_1962 a răspuns:

Cum verific un bilet

| Roman_Antonio_1985 a răspuns:

Cum verific biletul