| baciv a întrebat:

Cum pot viziona wwe in Romania? PPV-uri, Raw si Smackdown deoarece pe wwe.com se gasesc doar PPV-urile si nu mi se pare rentabil sa platesc 10$ pe luna doar pentru asta. Exista vreun site, aplicatie, metoda sa pot vedea tot?

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Is toate diviziile daca te uiti atent pe site.

| baciv explică (pentru Wr3nch):

Sunt, dar doar PPV-urile sunt "live", pe restul le primesti dupa aproximativ o luna. De ce nu te documentezi si raspunzi aiurea?

| Wr3nch a răspuns (pentru baciv):

Greseala mea. Din ce stiu sunt pe Peacock la zi, dar e cu abonament si subscriptie. Faceayu reclama la un moment dat.

| Wr3nch a răspuns (pentru Wr3nch):

*vpn si subcriptie

| timidu89 a răspuns:

Pr telekomsport era wrestling