| anonim_4396 a întrebat:

Cum poti faci muschii la 11 ani?

11 răspunsuri:
| SpaNu88 a răspuns:

La 11 ani invata si citesti coerent si sa scrii corect
"Cum poti faci muschii la 11 ani?"

| Cosmin86 a răspuns:

Din pacate corpul tau nu produce suficient testosteron si hormon de crestere a.i. sa faci muschi la varsta aia, cu eforturi foarte mari o sa se cunoasca foarte putin, mai bine mai astepti.

| Gogu06 a răspuns:

Daca te apuci sa faci muschi de acum.
1. Nu or sa se cunoasca, ca esti slabut cred la 11 ani
2. S-ar putea sa iti afecteze cresterea
3. Nu stii ce exercitii sa faci si cat sa te fortezi ca sa se cunoasca
4. Daca vrei sa faci muschi iti trebuie antrenament serios si trebuie sa fii consecvent
Zic sa te apuci de un sport acum si or sa se vada rezultatele pe la 16-17ani. Box sau kickboxing, karate, atletism, handbal, fotbal ai de unde alege.

| Gogu06 a răspuns:

Multumesc, el e unul dintre norocosi daca ai observat ce raspunsuri am dat la restul blushing

| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Pai la varsta ta poti sa faci muschi cu cartea in mana, tie la 11 ani iti trebuie muschi ba, mai in colo cand invati bine si esti mai mare, cam pe la 13-16 ani, tu acum invata.

Răspuns utilizator avertizat
| XtremePWN a răspuns:

Du-te la Biserica.

| bokorrobert1999 a răspuns:

Fratele meu a facut exerciti de la 12-13 ani si are muschi dar i s-a stricat cresterea si nu a mai crescut prea mult deci nu fi prost si fa de la 16 ani...dar exercitiu cel mai bun pentru tine ar fi alergarea bft

| GhostForest a răspuns:

Incearca sa tragi de Laba... pantofului desigur...

| ALIN1al a răspuns:

Fa flotari, genoflexiuni, abdomene etc, ia niste gantere si fa exercitii( costa cam mult) sau niste fieratanii ori o sticle de 2 l umple o cu nisip si foloseste o ca o cantera...
Chiar ai gasit un iphone?

| Katanna a răspuns:

Luand DEX-ul in brate, deschizandu-l si citind din el...