| Alexuț1923 a întrebat:

Cum pun o poza cu o Emblema de fotbal pe o alta poza fara sa imi apara patratul acela cu alb? plzz help?

Răspuns Câştigător
| 8mmppp a răspuns:

Pai scrie pe google numele echipei si dupa scrie "png" si nu o sa mai fie fundalul alb, o sa fie transparent

2 răspunsuri:
| presus a răspuns:

Poti sa cauti emblema dorita pe google imagini, scrie doar png dupa numele echipei. Vei gasi imagini fara fundal.

| Cosmin4Fit a răspuns:

Da, scrie 'numele echipei'.png si incearca un editor foto cum e http://pixlr.com/editor e un fel de PhotoShop online, ca nu merge doar cu paint, paint le face doar jpeg si nu mai are transparenta.