| ErnestIonuț a întrebat:

Cum putea avea Mike Tyson acea viteză in combinatiile de lovituri, el având 1, 78 si 103-105 kg in meciuri?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cu antrenament.

Bula
| Bula a răspuns:

Cu antrenamente permanente, foarte serioase.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Antrenament.

| Cosmin86 a răspuns:

Antrenament + nutritie!

| JicaContra a răspuns:

Genetica + antrenament +... FURIE!
din cate am inteles tipul avea EXTREM DE MULTA FURIE CONTINUA, a facut mult managementul furiei si nevasta il controla aproape continuu, chiar cand pleca singur in deplasari, ca sa nu se infurie in afara ringului

| uchihasasuke09 a răspuns:

Se antrena si cate 10 ore in fiecare zi. Zeci de ani + genetic + furie+ nutritie si odihna.