| AlexSkillz19 a întrebat:

Cum sa capat jocul de picioare la box sau cum trebuie tinute picioarele in timpul loviturilor?

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cauti un antrenor care sa te invete.
Vei avea foarte mult de lucru.

| baru a răspuns:

Timpul rezolva totul. Multi se inscriu, putini sunt chemati!

| debarasator63 a răspuns:

Sari coarda...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caută videoclipuri dacă nu vrei un antrenor. Dar cel mai indicat este un antrenor. Totul se învață în timp.

| Cosmin86 a răspuns (pentru debarasator63):

Only if it was that simple.

| Simpatic a răspuns:

Trebuie sa inveti de la cineva, stiu ca la picioare am vazut ca unii folosesc la antrenamente si elastice, dar nu stiu sa iti explic cum functioneaza trebuie sa ai antrenor pentru asa ceva, nu de capul tau.