| Claudiusqboss a întrebat:

Cum sa castig la pariuri football ceva modalitati?

3 răspunsuri:
| Samariteanul a răspuns:

Echipa care pare cea mai bine pregatita si care are ceva mai multa experienta, parerea mea.

| alin131 a răspuns:

Daca nu joci ai toate sansele sa ramai cu banii pe care vroiai sa ii bagi.

| cristi202 a răspuns:

Ai sanse reale sa cistigi.
Daca nu joci.
Cistigi banii pe care i-ai pierde sigur jucand.
Pentru ca daca multi isi fac din asta o afacere, e pentru ca altii pierd in mod sistematic. Si tu ai fi unul din aceia.
Concluzie: nu ai cum sa cistigi. Sansele sunt minime. Sau, pana sa cistigi ceva, cateva sute de lei, vei fi bagat deja cateva mii. Mai bine pui banii de joc deoparte, si dupa un an, sau doi, te alegi cu ceva.
Nu are rost sa te crezi marele norocos care face bani din asta. Nu asta e realitatea.