| FetincaFlorynel a întrebat:

Cum sa devin mai bun la fotbal? Am 14 ani si joc in echipa scolii la alte concursuri sportive(trec in clasa a opta) si vreau sa fiu,, cu un pas inaintea celorlalti... happy dau funda!

Răspuns Câştigător
| emilyemy27 a răspuns:

Păi,experimentează-te..Cu cât joci mai mult cu atât devii mai bun.Baftă!

2 răspunsuri:
| FetincaFlorynel explică (pentru emilyemy27):

Merg in curtea scolii, ma antrenez dar tot exista un coleg mai bun ca mine si are pozitie de atacant(in clasa a 6 exista 3 pusti unu poate vine in poarta unu de mijlocas si celalalt de atacant, insa eu sunt mai bun ca toti 3).Eyu am poitie de fundas, AAcum ca sunt in clasa a opta sunt pe locul 2 la cel mai bun jucator! happy (desii as vrea sa fiu la fel de bun ca celalalt coleg, locu 1, )

| emilyemy27 a răspuns (pentru FetincaFlorynel):

Păi mai citeste odata răspunsul meu de sus. Îl poți intrece dacă vrei sa fi cel mai bun.Asta depinde de tine. big grin Si eu sunt in a 8-a.