| Bogdan2304 a întrebat:

Cum sa fac muschi? Ce exercitii fizice ar trebui sa fac?

5 răspunsuri:
| christall a răspuns:

Flotari

| AlexCristi97 a răspuns:

Ori faci sala, ori faci calistenice (exercitii cu greutatea corpului cum sunt flotarile, abdomenele, tractiunile). Asta depinde de ce preferi. Sunt cam prin toate orasele mici comunitati de tipi care fac exercitii calistenice si cat e ok afara se intalnesc si fac exercitii prin parcuri sau pe unde gasesc loc bun.

Muschii rezulta in urma combinatie dintr-o alimentatie sanatoasa, bogata in proteine si exercitii fizice.

| presus a răspuns:

Du-te la sala, sau baga clasicele flotari-genoflexiuni-abdomene.

| ErgoN a răspuns:

Depinde ce muschi.Sunt exercitii pentru fiecare in parte.