| Moldovan_Patrick_1989 a întrebat:

Cum sa fac patratele? repede! ca am nevoie de patratele.si sa nu-mi spuneti,, cu maker-ul"

12 răspunsuri:
| Memories a răspuns:

Sa faci repede nu cred ca poti...insa poti incepe cu o dieta pentru a da jos grasimea de pe abdomen iar apoi poti incepe cu cateva abdomene, flotari etc
Ai aici un video destul de bun... daca te tii de el in cateva luni se vor vedea rezultate... Bafta
http://www.youtube.com/watch?v=sWjTnBmCHTY

| cristi1505 a răspuns:

Este imposibil sa faci patratele repede! Muschii abdominali se castiga in timp nu de pe o zi pe alta! Trebuie sa te antrenezi de 2 ori pe saptamana, nu mai mult deoarece muschii nu cresc in timpul antrenamentului ci in timpul odihnei +alimentatie bogata in proteine! Daca faci in fiecare zi abdomene vei creste mult mai greu. Daca tu antrenezi numai abdomenul si nu iti pasa de celelalte grupe poti face de 3 ori pe saptamana antrenamente nu mai mult.A si cardio! Vezi daca ai strat adipos pe abdomen si e destul de mare nu poti obtine patratele!

| ÐỄỄẴ97 a răspuns:

Ai putea sa mergi la sala.Sau sa faci chiar tu niste abdomene.big grin

| FitMan a răspuns:

Repede nu ai cum sa "faci" patratele. Apuca-te de sportwinking. In principal, abdomenul se face in bucatarie. Bafta

| Z0R0 a răspuns:

Fa flotari.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Z0R0):

N-ai nicio treaba cu sportul laughing

| cristi1505 a răspuns (pentru Z0R0):

Flotari pentru patratele! happy Buna gluma! Citeste cu atenitie inainte sa zici ceva.

| DogaruDinu1999 a răspuns:

Trebuie sa tii regim, si prin regim nu ma refer la a te infometa. Elimina orice tine de fast food, hamburgeri, chipsuri, shaorma, sucuri acidulate, cola in special, inlocuieste dulciurile cu fructele.Degeaba faci exercitii daca nu tii si un pic de regim.Bea multa apa PLATA, nu minerala.Si fa sport zilnic, mergi pe jos la scoala, nu cu metroul/microbuzul/masina /etc. O ora-doua de abdomene si flotari si o sa vezi rezultatele intr-o saptamana.

| BiancaIM a răspuns:

Sala, abdomene. Poti gasi foarte multe tutoriale pe youtube, dar un abdoment bine lucrat se capata in timp, si dupa multa munca.

Nu te astepta sa faci patratele intr-o saptamana.

| TURBO21 a răspuns:

http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474 fa asta timp de 2-3-4 sapt. Dar intai da jos grasimea de pe abdoment. (o dai jos prin fuga)