| Grove1234567890 a întrebat:

Cum sa fac sa am fundul mai...bombat? puppy dog eyes ceva exercitii sau nu stiu. orice care sa dea roade repedehappyFUNDA!

3 răspunsuri:
| BodyFleci a răspuns:

Sex! se spune ca asta creste fundul laughing nu ca ar fi o solutie de luat in calcul dar... poate sa mananci mult iar cant de ingrasi ceva sa slabesti asa ar creste un pic... adica sa nu faci evercitii pentru posterior.

| joujoux a răspuns:

Ai putea in timp ce faci curat, sau speli vase etc....sa faci genunflexiuni..plus ca poti sa faci exercitii chiar si pe strada, la scoala/servici:iti incordezi muschii fesieri cat de repede poti tu.sa repeti de 10-15 ori pe zihappy