| ssstef99 a întrebat:

Cum sa fiu bun la fotbal vreau niste scheme video sau alfel ofer funda

7 răspunsuri:
| wintermee11 a răspuns:

Antrenamentul zilnic pe gazon va scoate ceva din tine.astea cu scheme video nu stiu in ce masura te vor ajuta intr-un meci real.cred ca nu te vor ajuta mai deloc,pastreaza-le pentru playstation sau ceva.Fa-ti rost pentru inceput de o conditie fizica foarte buna,apoi te poti gandi si la niste,, artificii,, Numai bine!

| Sentinel a răspuns:

Ca sa fii bun la fotbal nu trebuie sa faci scheme ci sa stii sa faci dribling si sa ai conditie fizica.

| Ando1dul a răspuns:

Daca te uiti la niste scheme pe youtube nai sa rezolvi nimic.doar cu antrenament devii bun.inscriete la o echipa, ce crezi ca daca abia sti sa dai cu picioru in minge vei reusi sa faci scheme?

| Al3xVS a răspuns:

Ca sa fii bun la fotbal nu stre sa stii nu stiuce minunatii de scheme. trebuie sa ai un bun control al mingii, conditie la efort, un pic de talent si putin cap da r trebuie sa te antrenez.de ex. mesi nu face scamatorii cu mingea cum face cristiano ronaldo. pentru scamatorii cu mingea exista al sport :FREESTILE FOOTBALL

| popmirgea87 a răspuns:

Ca sa fii bun la fotbal trebuie sa joci de mic, sa te antrenezi la perete cu mingea si mai cheama si tu 1-2 prieteni sa dati o pasa(si eu am jucat de mic fotbal de la 8-9 ani si sunt destul de bunbig grin, zic eu)

| Al3xVS a răspuns (pentru popmirgea87):

Tu esti si portar si jucator de camp esti cel mai bun

| Tunaru_Eduard_Florin_1995 a răspuns:

Schemele ti le bagi in cur. nu`s bune pentru nimic. doar ca sa te lauzi cu ele...in fotbal conditzia fizica, driblingul si viziunea de joc sunt cele mai importante...