| MrFunky2 a întrebat:

Cum sa fiu mai bun la fotbal? Efectiv,cand primesc mingea ma blochez,nu stiu ce sa fac, nu stiu cui sa-i dau pasa etc..ma emotionez foarte tare si ma pierd.Ce sa fac?

5 răspunsuri:
| AlexCristi97 a răspuns:

Faci antrenamente de fotbal sau la scoala/prin cartier?

| MrFunky2 explică (pentru AlexCristi97):

La scoala.

| AlexCristi97 a răspuns (pentru MrFunky2):

E ciudat ca tu esti destul de interesat sa joci fotbal, dar daca ma intrebi pe mine pur si simplu nu e de tine fotbalul, asa eram si eu... asa ca am incercat alte chestii si mult mai bine m-am impacat cu baschetul sau volei-ul

| Arii2 a răspuns:

Hai ca poti eu sunt fata si joc foarte bine cu baietii in echipa nu te emotiona la footbal ca nu ai de ce dă tot cei mai bun din tine

| Fatafaraviata a răspuns:

Gandeste-te bine daca fotbalul e pentru tine, daca chiar te pasioneaza atunci antrenamentul te ajuta.