| UnulSimplu312 a întrebat:

Cum să mă fac mai solid fara să mă îngras și brațele mai mari... Fără sala.

7 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Intrebare tampita laughing

| Freya1 a răspuns:

Intrebarea ta e ceva de genu "Cum sa slabesc mancand slanina si shaorma?"

| alina2k18 a răspuns:

Try a city break pe la Arsenie Boca laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rezultatele bune necesită muncă, deci dacă îţi e lene, rămâi aşa cum eşti!

| DonGiani a răspuns:

Mănâncă

| TheLifeIsGood a răspuns:

Daca vrei sa fii gras... mananca. Daca vrei sa arati bine, fara sala nu e nici sanatos, nici tocmai eficient. Pune-te sa faci putin sport, ceva ce ti se pare mai interesant si o sa vezi ca o sa-ti placa happy Bafta!

| Cosminator141356 a răspuns:

Magie