| MezdreaRaul a întrebat:

Cum sa slabesc 15 chile si sa fac patratele in 2 luni dar fără sa fac ceva in chinuri cum ar fi sa mănânc târâte

Răspuns Câştigător
| vocea a răspuns:

Trebuie multa vointa o alimnetatie fructe legume carene diarta succes si spoet 30 la suta

10 răspunsuri:
| heilume a răspuns:

Nu vreau sa fiu rautacioasa! Mai bine ia niste carti si citestele in 2 luni! Nu sunt o tocila si nici o spalata pe creier. Sunt doar satula de patratele pe abdomenen si in cap! Poti fi atragator si fara patratele! asa ca fa ce ti-am spus si asa o sa fi mult mai atragator si poate o sa ai si tu o iubita, care sa nu te faca prost, dar frumos!

suntserios
| suntserios a răspuns:

15 kg in 2 luni? vrei sa zici in 8 luni poate.

si lasa ma sa inteleg, nu vrei nici dieta nici sport nu?

| UnDezaxat a răspuns:

Tu esti d-ala, nu? D-ala, ma. Cocalar care o arde pe sala si sanatos de cand e la moda sa agati pitipoance proaste cu asta. Baietii carora le place berea si nu sunt frustrati te saluta cu cel mai al dracu' respect.

| KilluaZoldyck a răspuns:

No pain no gain tine minte

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Fa sport.

| ubox7007 a răspuns:

Kile se scrie cu "k" nu cu "ch".

| NOBODY a răspuns:

Chile se slăbește exact așa cum se slăbesc Peru și Jamaica.

| LimonadaBaa a răspuns:

N-ai cum sa slabesti 15 "chile" in doua luni, fara sa tii dieta si sa faci sport mult.

| darckpetry123 a răspuns:

1. Invata romana...
2. Degeaba ai patratele daca nu ai cap.

| Cosmin86 a răspuns (pentru vocea):

Fructe?

Sincer, nu mai comenta la sport!