| Numainume a întrebat:

Cum sa slabesc la fata (sport de ani intregi si nu am nici o schimbarea la fata) am facut o gramada de exertitii pentru fata, tot ce a mers este mewing, ceva pot face pentru rezultate mai bune?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La fata poti slabi numai daca slabesti si la corp, fiindca nu exista proces separat de slabit.

| aleee5262 a răspuns:

Pai nu poti sa slabesti doar la fata. Cand slabesti ti se ia grasimea si de pe fata si de pe restul corpului. Mananca sanatos si putin, bea apa si miscare

| Ali19 a răspuns:

Caută " face yoga " de koko hayashi pe yt. recomand Yoga facial. Numai că ai nevoie de timp, rabdare si să practici constant.