| elKOSHMAR a întrebat:

Cum scap de frica aia de la box?

4 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Pentru ce să mergi la sporturi de felul acesta? Acestea sunt sporturi pentru oamenii cărora nu le place sănătatea.

| raMLesS a răspuns (pentru anonimg):

Saau, sunt sporturi unde invata sa se apere.

| anonimg a răspuns (pentru raMLesS):

Mișcarea este recomandata; de aceea exercițiile fizice sunt suficiente. Nu recomand nici sport de performanță, nici cele violente.

| raMLesS a răspuns (pentru anonimg):

Pai da, dar boxul este un sport in care inveti sa te aperi, in locul lui poti alege si kickboxing-ul, si karate, etc...
Eu am facut cativa ani de kickboxing, pe langa faptul ca inveti sa te aperi si faci sport, dobandesti si incredere de sine mai mare.