| axel18 a întrebat:

Cum scap de pe grasimea de pe abdomen? am 1 87 93 kg si am inceput sa iau de la un timp acest supliment CELL-FX aveam 90 kg acum am 93 dar am pus putin muschi...sa mai dau jos din kg? sa nu mai iau acest produs sau? ce imi recomandati big grin

4 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

În primul rând trebuie să știi că grăsimea nu dispare localizat.

Deci nu poți să scapi doar de grăsimea de pe abdomen, indiferent câte exerciții pentru abdomen ai face.

Grăsimea dispare global, prin alimentație corectă susținută de activități care favorizează arderea grăsimilor.

| Al999 a răspuns (pentru johnnny123):

Are foarte mare dreptate johnnny.

| Al999 a răspuns:

Cum vrei tu sa slabesti cand consumi un supliment pentru crestere in masa musculara.
Eu in locul tau as lua mai degraba o proteina din zer si as face sala serios.

| axel18 explică (pentru Al999):

Pai acest supliment mai contine taurina carnitina creatina si de la carnitina poti sa slabesti