| Stephsweet a întrebat:

Cum slabesti la burtik si la picioare(partea superioara)?

10 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Daca nu vrei sa te duci la o sala de fitness ca sa dai bani poti cauta pe youtube gasesti o multime de exerciti,cu gantere, cu bastoane, cu mingi si ajuta daca le faci in fiecare zi

| Simpatic a răspuns:

Facand fitness/sala si avand un regim adecvat,nu lua in calcul infometarea! Cert este ca trebuie sa arzi mai multe calorii decat mananci, deci sa renunti la semi-preparate si la orice contine multe calorii, carbohidrati si multe grasimi.

| andrei444 a răspuns:

BUNA poti slabi prin abdomene dimineata + genoflexiuni. si sa manaci cat m-ai putine grasimi si m-ai multe proteine... luate din peste, oua piept de pui, daca poti asa ceva e ok parerea mea eu asa am slabit am, avut peste 140 kg la 1, 70 cm inaltimewinking.winking succes...

| MaeRi a răspuns:

Facand abdomene,dar nu uita sa nu uita sa "respiri pe efort" atunci cand faci exercitiile - adica sa inspiri cand te relaxezi si sa expiri cand iti incordezi muschii. Sa mananci multe legume si fructe,Inafara de abdomene mai poti merge si cu bicicleta,rolele, saritul corzi sau sa faci un sport gen :hip-hop abs, tae-bo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bah copchil la 11 ani iti faci griji de greutate sau ma rog de cum arati? Da la 14 ani ai mei la ce o sa te mai gandesti?laughing

| Stephsweet explică:

Eu am doar 11 ani...nu pot merge la fitnesstongue

| Stephsweet explică:

Eu vreau neaparat sa slabesc la picioare. Plzzz...mai multe solutzi pentru picioare, nu pentru burtikhappy

| Stephsweet explică:

Nu e vorba dee bani(sunt destui) dar am doar 11 ani...nu pot merge deja la fitness

| Stephsweet explică:

Pt mine e important pentru ca sunt l niste cursuri de dans modern si gimnastik si trebuie sa fiu cat de slaba se poatetongue

| Mihaela_8602 a răspuns:

Phay eu am dat jos burtik prin abdomenetonguefaci 100 de abdomene dimineata si 100 seara si scapi de burtik, dar ai grija si ce manancibig grindegeaba faci abdomene daca mananci ciocolata sau altcevawinkingsi dpa ce ai facut 1/2 saptamani incepi mai multe.ca se invata orgaismul...si pentru picioare trebuie sa alergi sari coarda orice:*