| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Cum sunt înfrățite galeriile echipelor din fotbal din România: U -Dinamo Timidoara-Rapid? FCSB cu cine e infrățită?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Galeria Stelei face parte dintr-o frăție ortodoxă, din care mai fac parte galeriile lui Partizan Belgrad, ȚSKA Sofia și PAOK Salonic, având legături strânse și în țară cu galeriile echipelor UTA Arad, Corvinul Hunedoara și Farul Constanța. De asemenea, au relații amicale cu suporterii echipei NEC Nijmegen.