| Adrian12332 a întrebat:

Cum/unde pot repara o minge de piele sparta ( are o singura gaura cat un ac)? Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| Leatherleader a răspuns:

Ii pui un petic.

3 răspunsuri:
| eudoareuu a răspuns:

Poti sa o freci putin cu o panza de bomfaier si sa lipesti ceva care sa tina acolo cu superglue, picatura.etc... dupaceea o cosi. Daca nu reusesti du-te la o vulcanizare, ti-o face imediat sau cumpara un set cu petece si solutii e vreo 10-15 lei. Succes! funda? happy

| Adrian12332 explică (pentru eudoareuu):

Decat sa dai copy/paste la un raspuns de acum 10 ani mai bine imi spuneai ceva folositor...

| Adrian12332 explică:

Chiar nu stie nimeni?