| sabin89 a întrebat:

Cum vedeți confruntarea: Argentina vs Polonia?

10 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Probabil va castiga Argentina, Polonia n-are o echipa prea sudata, stau in Lewandowski prea mult, i-am vazut azi cu Arabia Saudita si au fost dominati fizic avand posesie mai mare sauditii, desi au castigat nu au convins, nu prea au meritat polonezii, a fost mai buna Arabia.

| relian a răspuns:

Orice este posibil, poate bate oricare dintre cele aratate, sau pot face egal, deocamdata nu s-a vazut nici o echipa asa stralucita, deci cum am spus orice este posibil.

| sabin89 explică:

Și eu merg pe Argentina. Nu e nici ea strălucită, dar parcă ceva mai bună decât Polonia.

| ReddY25 a răspuns:

Duel interesant, tare dar merg pe Argentina

| StrongHeart a răspuns:

Aa, stai ca joaca in Polonia, va bate Argentina, cu 2-0 sau 2-1

| StrongHeart a răspuns (pentru StrongHeart):

Bravo mie! Din pacate mi-au murit laudatorii.

| LordCristobal a răspuns:

Mai in gluma mai in serios Arabia Saudita chiar are sanse mari de calificare daca bate si Mexicul.
As prefata un duel foarte strans intre ambele echipe dar cred ca invingatoare va iesi Argentina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca câștiga Argentina.

| vodami92 a răspuns:

Sper sa castige argentina! merita sa fie in sferturi!

| Scorillo a răspuns:

In sufragerie, Cu o bere.