| EllaAndreea1655 a întrebat:

Cum vi se par 43 de kg la 1. 52cm?

17 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Cam subțirica. Dar nu - i bai, am cunoscut destule femei subțirele dar care aveau ceva forme și erau foarte drăguțe. Dar, oricum ai arata tu, vei avea timp sa te mai îngrasi. Adesea, la pubertate, tinerii slăbesc pentru ca cresc rapid și greutatea ramane în urma, dar mai apoi își revin.

| sierra1 a răspuns:

"| EllaAndreea: 43 de kg la 1. 52cm?"

Dacă e vorba de piticot, e țapăn cu totul.

Totuși, vârstă și sex dacă nu e secret?

| Radandam a răspuns (pentru sierra1):

De ce vrei sa știi vârsta și sexul? Ești lesbi? Vrei sa iti ofere o degetica?

| EllaAndreea1655 explică (pentru sierra1):

16 fata

| sierra1 a răspuns (pentru Radandam):

Inteligentule (scuză-mă că te-am jignit) - greutatea diferă funcție de ani și sex

| EllaAndreea1655 explică (pentru Radandam):

Nu cred ca vrea, desi cred ca tu vrei si nu stii cum sa spui

| sierra1 a răspuns (pentru EllaAndreea1655):

Nu te bucura, nu te intrista, datele se mai schimbă incă vreo 2-3 ani, vorbim apoi (tabele "ideale" sunt cu miile pe net, deocamdată nu contează)

| EllaAndreea1655 explică (pentru sierra1):

Asa e, insa sa recunoastem, este o greutate mare pentru varsta asta

| sierra1 a răspuns (pentru Radandam):

" Radandam: Ești lesbi? Vrei sa iti ofere o degetica?"

m-am adresat ție fără a fi ca tine, mitocan. Reciprocitatea iți dictează asta - dacă cumva te duce cerebelul (deși am văzut că ai dese recomandări către psihiatru)

| Nirvanaaa a răspuns:

E bine.

| Alexandru250201 a răspuns:

Pentru o fata raportat la inaltimea ta e chiar bine

| DenqOO a răspuns:

Mi se pare ok :-)
DAca ai minus 10 kg si mai ales sub 25 de ani e ok.
Daca te duci mai scazut de 10 kg, spre 15, 20 e nasol.
Iar timp de ingrasare o sa mai fie