| hibrid112 a întrebat:

Cum vi se pare urmatorul program: Luni: biceps & antebrat Marti: piept & triceps Miercuri tongueAUZA Joi:Spate, umeri (trapez) Vineri: picioare & abdomen

7 răspunsuri:
| dyk3yy a răspuns:

Piept si triceps, spate si biceps, deltoizi si trapez.

| Sk1j4 a răspuns:

Rau...
Incepe cu grupele mari.
Nu-si are rostul biceps-antebrat luniS.Sunt grupe mici care nu necesita mult antrenament.
Fa prima zi Piept+ceva, a doua zi spate+ceva, a treia zi, picioare cu ceva.

| hibrid112 explică (pentru Sk1j4):

Dupa parearea ta tu pui spatele si pieptu una dupa alta?

| Sk1j4 a răspuns (pentru hibrid112):

Intrebarea ta nu-si are rostu.
Ce legatura are pieptu cu spatele?laughing
Sa faci cum zici tu si o sa vezi si rezultatele...

| hibrid112 explică (pentru Sk1j4):

Pai ma daca stii sa citestii (din cate vad nu prea) eu in intrebare am spus 4 zile.Si tu ce ai zis la primul raspuns crede-ma nu am vazut pe niciunu sa faca grupele mari una dupa alta .....deci sincer esti paralelstraight face

| Sk1j4 a răspuns (pentru hibrid112):

laughingAi mare dreptate.
1.Ti-am zis doar Piept, spate, picioare deci cu ce mai ramane poti face program si pe 7 zile nu 4.
2.Nu ai vazut ca nu ai citit, nu ai intrebat.
3.Da is paralel da pana ajungi ca mine..mai ai de mancathappy
Toti care stiu si practica asa ceva o sa iti zica acelasi lucru.Sa faci grupele mari primele.Tu intrebi eu iti zic frumos cum e bine si dupa zici ca-s paralel.Atunci ce rost isi are intrebarea ta daca tu stii deja?

| iuliaa27 a răspuns:

Tarewinking