| SadBoyForever a întrebat:

Daca ai injurat pe pagina de facebook a unei echipe poti pati ceva sad? Sa zicem ca eu tin cu FC X si am intrat pe pagina oficiala de facebook a echipei mele( deci nu a altei echipe) si acolo am injurat echipa rivala. Pot pati ceva? Daca, sa zicem administratorul de pe pagina de facebook a echipei mele nu mi-a zis nimic, pot avea ceva probleme crying? Daca da in ce sens?

5 răspunsuri:
| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Daca vei avea te va da afara din club. Funda te rug frumos

| Sensitive a răspuns:

Nu poti pati nimic, stai linistit.

| ionut3693 a răspuns:

Nu poti pati nimic, deoarece ai injurat nu ai facut ceva mai gravwinking

| caracatyta a răspuns:

Nu o sa ai nici o problema.Si eu am injurat tot asa de cateva ori si nu mi s-a intamplat nimic la cont.

| yoboyy a răspuns:

Nu prea poti avea probleme big grin in cel mai rau caz administratorul te va da afara din clubhappy nu se poate intampla altcevahappy Fundabatting eyelashes