| MrsDeee a întrebat:

Dacă alerg 5 kilometri dimineata și 5 seara am sanse să slăbesc în 4 săptămâni, 5 kilograme?

*O să încerc să alerg din ce în ce mai mult. (6-7-10 kilometri)

Răspuns Câştigător
| BoneShiver a răspuns:

A, si da. Da vei slabi. (evident)
Mai scoti din zahar si carbohidrati si o sa ti se si vada clavicula (am auzit ca voua tipelor va place sa va aratati oasele [ciudatelor])

| Satango a răspuns (pentru BoneShiver):

Eeei, nu generaliza. Îmi plac bărbați pufoșeiii ^^

5 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Conteaza si ce mananci, cat mananci si cand mananci

| BoneShiver a răspuns:

Daca nu ai mai alergat pana acum, nu o sa poti alerga nici 1 kilometru happy

De ce 10 kilometrii? E enrom de mult! 2 kilometrii dimineata facuti intens fara pauze de "alergat incet" sunt arhisuficienti!

(exceptie daca nu cumva esti vreun barbat atletic care vrea sa scada procentul de grasime pana i se vad si venele de pe abdomen)

| superklas a răspuns:

Da ai putea slăbi dar trebuie să alergi un pic mai puțin fiind că ai putea avea dureri de mușchi.Alearcă 2kilometri dimineața și 2 seara și ține și dietă.