| SurduRares a întrebat:

Daca am 14 ani si doresc sa merg la sala cu tatal meu, imi trebuie antrenor? Este vorba despre World Class.

Răspuns Câştigător
| UserRo10 a răspuns:

Toti incepatorii au nevoie de un antrenor. Cand mergeam eu la sala il rugam pe tipul ce se ocupa de ea sa ma sfatuiasca si arate ce sa lucrez. Dupa cateva luni am invatat singur programul.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu, de ce sa-ti trebuiasca? laughing) Iti trebuie daca nu te descurci singura si nu stii ce trebuie sa faci dar mie nu mi se pare ca merita investitia. Is enorm de scumpi pentru ce-ti ofera si pentru cate informatii poti gasi gratis pe net.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Știu ca poți sa îți iei antrenor personal dar nu știu dacă e neapărat. Intra pe site-ul lor (scrie world class pe google și găsești) și vezi mai multe detalii