| anonim_4396 a întrebat:

Daca am 15 ani inaltime 1.70 1.71 65 kg si fac sala, pot sa ridic 60kg la piept cu bara fac cu 50kg impingeri la scripeti pentru triceps, trag la aparatul de ramat 70kg si pot face flotari in 1 mana, credeti ca e bine pentru varsta mea sau mai am de lucru?

Răspuns Câştigător
| Paul754880338 a răspuns:

Cu siguranta stai bine, dar cu si mai mare siguranta mai ai multe de invatat. Pe mine personal mai fi impresionat, ca nivel de cunostinte si pregatire daca ai fi spus "impins culcat" nu "ridic la piept " ( asta daca nu este vorba de pus la piept si atunci imi cer scuze), daca ai fi mentionat in loc de scripeti, o cat de mica performanta la geno sau (si) indreptari... si apoi, de ce trebuie sa iti comfirmam noi daca este bine sau nu? Tu ce parere ai? Te uiti putin in jurul tau la sala si cred ca poti evalua imediat nivelul la care te afli! Eu as sugera sa continui sa te informezi, sa continui sa te antrenezi cu tenacitate si sa iti evaluezi periodic rezultatele cu obiectivism si mai ales cu modestie. SUCCES!

3 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Cu învățatul la școală nu ai de lucru?!

| aXy99 a răspuns (pentru Catrice):

Am crezut ca esti AnaBlandiana cand am citit raspunsul tau rolling on the floor

| aXy99 a răspuns:

Mai ai de lucru, dar ai inceput bine, continua sa faci miscare.