| Anonimulnebun15 a întrebat:

Daca am 15 ani, si fac fotbal in Romania, m.as putea duce in alta tara la o echipa buna?

Răspuns Câştigător
| Printesa10TM a răspuns:

Da,e posibil. Tu incearca sa te descurci cat mai bine si sa dai ce e mai bun. Bafta!

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Te poti duce daca te ia vreo echipa si cu acordul parintilor.

| GdX a răspuns:

Daca esti bun si te remarca vreun scouter poti sa ajungi oriunde, pentru ca ei vin si urmaresc copii.

| jocker007 a răspuns:

Toti vor dar putini reusesc. Daca vrei sa ajungi fotbalist timete de antrenamente si nu lipsi orce ar fi.Eu timp de 10 ani am fost zilnic pana la 18 ani cand am aflat ca am o problema la inima si de atunci n-am mai putut sa joc.Eram foarte bun si un viitor stralucit in fata dar viata nu e intotdeauna chiar cum ne dorim.Bafta si sanatate ca e mai importanta decat toate asculta la mine.Nu ai sanatate nu ai nimic.