| Simbol1 a întrebat:

Daca am 16 ani si trag de fiare la sala mai pot creste in talie?
Am talia cam mica mi se pare si vreau sa mai cresc totusi.

Răspuns Câştigător
| JohnnyBi a răspuns:

Talie? abdominali si lombari. marind volumul muschilor va fi mai mare, dar dpdv al oaselor nu. daca ai oasele mici, oricat de mari vor fi muschii, vei ramane cu o talie subtire

6 răspunsuri:
| paul9923 a răspuns:

Daca tragi la fiare 3-4 zile sapt, + o dieta bogata in proteine, fibre, etc, poti.

| Simbol1 explică (pentru JohnnyBi):

Am o talie de 72 de cm si ma duc aproape in fiecare zi la sala si fac pe grupe de muschi.

| JohnnyBi a răspuns (pentru Simbol1):

Bun, ti-am raspuns la intrebare. daca te ajuta sistemul osos vei fi masiv, alfel vei ramane ci talie subtire si lucrata bine...

| Blamely a răspuns:

Bine înțeles, dezvoltând mușchii.

| MadaMadalici a răspuns:

Sigur ca da, sala te va ajuta mult.

Răspuns utilizator avertizat