| RaduAT a întrebat:

Daca am 20 de ani, din Bucuresti, as putea sa mai joc undeva baschet la un club? Am experienta, am jucat la CSS5, la Magic, putin la Dan Dacian, insa m-am oprit in timpul liceului si as dori sa revin. Unde si cum?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la cateva cluburi din orasul tau, si intreseaza-te local!

| RaduAT explică (pentru Violleta2022):

Mulțumesc, cu asta nu pot sa zic ca nu ai dreptate, dar e foarte vag. Eram curios doar daca cineva chiar cunoaște, altfel gasesc doar U18 si grupe mai mici. Dar o sa ma interesez, mersi mult din nou. happy