| AlexXela123 a întrebat:

Daca am grasime in 2-3 ani pot face abdomen?
si de cate ori pe saptamana trebuie sa il lucrez si cate seri

2 răspunsuri:
| R0byZ00r a răspuns:

Fa-ti un program calumea, pentru abdomen, nu il lucra Mai mult de 2 ori pe saptamana, si cand faci, fa-l calumea, de aia toti plang ca fac SI nu au rezultate, SI da trebuie Sa scapi de grasime, baga sprinturi de 3 ori pe saptamana

| Elipsee a răspuns:

Daca vrei sa ai un abdomen bine lucrat, in primul rand va trebuii sa scapi de grasime...asta este princapala chestie, uita-te la asta https://www.youtube.com/watch?v=tEZTScFTb0A&t=218s, aici gasesti toate informatiile de care ai nevoie.