| ShutUp01 a întrebat:

Daca am mancat 5 prajituri cu nuca si mere cat sport ar trebui sa fac pentru a arde caloriile consumate(nu ma simt satula, inca mi-e putin foame)?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde de prajituri cat de mari, cat de dulci samd... probabil trec de 300cal asta inseamna minim 45 min de alergat

| ShutUp01 explică (pentru suntserios):

Cat de mari? 3 cm lungime si 3, 5 cm latime.Cat de dulci? Destul, nici prea mult, nici prea putin.

| ShutUp01 explică (pentru suntserios):

Deeci,cam cate calorii ar fi? laughing

| AutumnDay a răspuns:

Organsimul tau va arde oricum caloriile, de ce te stresezi atat? Fa sport daca iti place, nu face din calorii, sport si mancat o obsesie de care nu ai nevoie si care nu-ti aduce niciun beneficiu real.

| Ionut29897 a răspuns:

Dacă ți-e foame nu mânca prăjitura.
Mai bine îți faci o salata sau mănânci altceva și după dacă simți nevoia de ceva dulce mănânci o prăjitura maxim doua dacă ți la dieta