| Joker221 a întrebat:

Dacă am plasat un bilet virtual (sau sa explic mai Ok online este opțiunea de rezervare in agenție )si a ieșit câștigător, cum procedez sa scot banii? Ma poate ajuta cineva va rog!

1 răspuns:
| helpforyou a răspuns:

"Dacă este un bilet virtual, care nu a fost plasat în agenție, atunci nu veți putea beneficia de niciun câștig. Codul unui bilet virtual trebuie jucat în agenție pentru a primi un bilet printat. În baza biletului printat puteți solicita plata dacă biletul este câștigător. "

https://suport.superbet.ro/......-un-bilet-