| Harasim_Sebi_1999 a întrebat:

Daca am pus un bilet cu sistem 7/9 si imi ies 9/9 pierd biletul? (Bilet la pariuri meciuri de fotbal)

Răspuns Câştigător
| Holiday a răspuns:

Dimpotriva. Obtii castigul maxim posibil pe acel bilet.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce pacat ca nu vei putea sa ridici premiul, ca nu ai 18 ani si este ilegal sa joci la lotto, pariuri, sisteme si alte jocuri de noroc.

| Simpatic a răspuns (pentru Violleta2022):

Dar poate ridica premiul atata timp cat este pe bilet si nu a jucat online pentru ca poti apela la parinti. De ce? Biletul de pariuri sportive nu este nominal el devine nominal cand ridici sume mari si trebuie sa iti dai datele personale.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Simpatic):

Depinde. Daca esti inregistrat, este nominal!