| ON_Nicusor_1999 a întrebat:

Daca am pus un pariu sportiv la get bet peste 2, 5 goluri si in total au fost 4, dar 2 s-au anulat si scorul a ramas 1:1, biletul e necâștigător?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se iau in calcul golurile anulate doar cele valabile (scorul final), asa ca biletul este necastigator.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E necastigator din păcate

| MihaiSpeedster a răspuns:

Cum poti să pariezi pe 2.5 goluri? Există și jumAtăți de gol? Poate ai dreptate, gol valabil e 1 gol, gol anulat e 0.5 goluri. S-au dat doua goluri, plus unul anulat Clujului care face 0.5, te-ai scos

Răspuns utilizator avertizat