| Daniel_Florin_1998 a întrebat:

Daca am uitat codul de la un bilet dar am inca biletul cum pot sa il verific, in afara de a ma duce direct la casa de pariuri?

2 răspunsuri:
| Kogaion a răspuns:

Sa intri pe flashscore si sa te uiti la fiecare meci in parte, daca la asta te-ai referit. Daca ai bilet castigator si voiai sa mergi la ghiseu sa ridici banii, fara bilet nu poti, chiar daca stii codul.

| pinnus a răspuns:

Daca vrei sa vezi in fiecar zi cate un bilet dupa care sa te inspiri intra pe pagina cota sigura 10+, au fost activi baietii pe un site recent inchis din cauza concurentei si au facut super treaba, raspund si in privat daca ai nelamuriri.