| dodado a întrebat:

Daca as vrea sa ma apuc de sala, sa iau proteine, ce ar trebui sa fac inainte? Ma refer daca trebuie sa merg la un control sau ceva...

7 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

La fel recomand și eu: ca să stai de vorbă cu medicul de familie, și să îi spui că vrei să mergi la sala și să îl/o întrebi dacă suplimentele de proteine îți vor face rău.
Bine este ca să iei cât mai puține. Se va cunoaște ceva pe tine doar după vreo 6 luni de antrenamente regulate.

| raMLesS a răspuns (pentru anonimg):

"Bine este ca să iei cât mai puține", cred ca te referi la proteine, de unde ai scos-o si p-asta? big grin

| anonimg a răspuns (pentru raMLesS):

Proteinele în exces duc la probleme de sănătate.

| raMLesS a răspuns (pentru anonimg):

Orice consumat in exces nu e sanatos, nici macar apa happy

| anonimg a răspuns (pentru raMLesS):

De acord.

| dodado explică (pentru raMLesS):

Nu mai beau apa sa mor eu rolling on the floor))))

| Donsavas a răspuns:

Da. Discuți cu medicul de familie.