| radu999 a întrebat:

Daca ati fi antrenor in ce sistem si ce jucatori ar prinde echipa dintre urmatorii:
Balgradean, Cristian
Pantilimon, Costel
Neuer, Manuel
David Luiz
Chiriches, Vlad
Boateng, Jérôme
Azpilicueta, César
Marcelo
Badstuber, Holger
Richards, Micah
Mário Fernandes
Sakho, Mamadou
Coentrão, Fábio
Schmelzer, Marcel
Bale, Gareth
di María, Ángel
Fàbregas, Cesc
Turan, Arda
Götze, Mario
Witsel, Axel
Wilshere, Jack
Isco
Mata, Juan
Hazard, Eden
Reus, Marco
Balotelli, Mario
Falcao
Costa, Diego
Tello, Cristian
Kun Agüero

Răspuns Câştigător
| NowRelax a răspuns:

4-3-3...Portar: Neuer(Portarul anului in 2013)
Fundas dreapta: M.Richards(Tehnica si explozie)
Fundasi Centrali: David Luiz&Boateng(Sunt 2 fundasi puternici de care oricarui jucator exceptandul pe CR7 i`ar fi greu sa treaca laughing )
Fundas Stanga: Marcelo(Cred eu ca el e cel mai bun fundas stanga la ora actuala happy Viteza, precizie, dribling..perfect pentru banda)
Mislocasi dreapta:Gareth Bale(Bale e in top 5 la ora actuala.)
Mislocas central:Gotze (Cu precizia si tehnica lui Gotze e greu sa te confrunti)
Mislocas Stanga:Hazard(Viitor candidat puternic la ballon d`or happy )
Atacant Varf:Ballotelli (Super Mario explodeaza in situatii de 1 la 1 cu portaru)
Atacant usor impins inspre stanga:Reus(Lui Marco Reus ii place mult sa-si faca adversari sa regrete ca joaca impotriva lui, are o sete mare de gol si o viteza impresionanta)
Atacant usor impins dreapta:Aguero(Aguero, la ora actuala accidentat, are un viitor stralucit in fotbal dorit de Real si Barca..Continuand sa ramana la city e intr-o forma de zile mari si cred ca ar face diferenta big grin)
CAM ASTA E ECHIPA, SPER CA TE-AM AJUTAT :d Funda puppy dog eyes?

4 răspunsuri:
| zaratu a răspuns:

Valdes
pique
matta
messi
muller
bale
xavi
iniesta
marcelo
turan
ribery
un sistem de 4-2-2-2 su 5-3-2

| TheWalker11 a răspuns:

Neurer

Marcelo Chiriches Luiz Coentrao

Azpilicueta

Gotze Fabregas Bale

Hazard Falcao

happy

| TheWalker11 a răspuns:

Deci 4-1-3-2.

| L0v3isTheWaY a răspuns:

Balotelli Falcao

Hazard
Bale Götze

Isco

Chiriches Luiz Marcelo Azpiculeta

Neuer

Dintre jucatori enumerati de tine acestia au cel mai mare potential.