| radu999 a întrebat:

Daca ati fi antrenor in ce sistem si ce jucatori ar prinde echipa dintre urmatorii fotbalisti:

Balgradean, Cristian
Pantilimon, Costel
Neuer, Manuel
David Luiz
Chiriches, Vlad
Boateng, Jérôme
Azpilicueta, César
Marcelo
Badstuber, Holger
Richards, Micah
Mário Fernandes
Sakho, Mamadou
Coentrão, Fábio
Schmelzer, Marcel
Bale, Gareth
di María, Ángel
Fàbregas, Cesc
Turan, Arda
Götze, Mario
Witsel, Axel
Wilshere, Jack
Isco
Mata, Juan
Hazard, Eden
Reus, Marco
Balotelli, Mario
Falcao
Costa, Diego
Tello, Cristian
Kun Agüero

5 răspunsuri:
| Alandala16616923946 a răspuns:

Neuer, Chiriches, David Luiz, Azpilicueta, Marcelo, Turan, di María, Isco, Bale, Reus, Kun Agüero. (4-3-1-2, cu Turan mijlocas central, di María si Isco pe flancuri si Bale in spatele atacantilor Reus si Agüero big grin

| Fuckster a răspuns (pentru Alandala16616923946):

Varzalaughing

| Alandala16616923946 a răspuns (pentru Fuckster):

In primul rand nu stiu sa-ti fi cerut parerea, si in al doilea rand e normal, fiecare gandeste in felul lui, nu stiu ce ti se pare "varza", poate imi zici sa te lamuresc.

| asdfgh23 a răspuns:

E imposibil de facut o formula de joc pentru ca nu ai mijlocasi centrali, nu poti sa ai doar fundasi si dupa jucatori ofensivi...ai nevoie de un xabi alonso, xavi, gerrard care sa lege jocul intre aparare si atac

| Fuckster a răspuns:

Formatia 4-3-3:Neuer in poarta,linia de fundasi:Coentrao,Cririches,Azpilicueta,David Luiz, linia de mijlocasi:Fabregas, Eden Hazard(foarte bun jucator), di Maria, iar atacantii:Mario Götze, jucatorul meu preferat Kun Agüero pe mijloc asa sta si la city, Bale pe dreapta