| Gatsby a întrebat:

Daca au inceput sa mi se vada tare venele pe maini si pe picoare, inseamna ca mi se dezvolta muschii#

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai tu calm ca si mie mi se vad venele mai ceva ca ale unui culturist si nu-s cine stie ce muschiulos.

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

E din cauza procentului de grasime, nu are treaba cu muschii.

cu cat ai procent de grasime mai mic, cu atat se vad venele mai bine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cosmin86):

Tocmai. Eu sunt slabanog d'aia mi se vad. Nu inteleg de unde asocierea asta cu muschii.

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

E si o metoda ca sa-ti "masori" muschii. Daca ai 40 in brat si se vad bine venele poti spune ca ai "40 in brat de muschi", daca nu se vad venele poti spune ca ai 40 de grasime+muschi...

| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Ori asta ori mananci prea multi cremvusti si ai colesterolul mare si vei muri in 5 ani.

Ultima afirmatie poate fii considerata un pamflet.