| MadalinVoicu98 a întrebat:

Daca cineva nu isi antreneaza bicepsul mai deloc si antreneaza doar antebratul poate ridica mai mult la flexii decat unul cu bicepsul tare? Gen sa aiba antebratul foarte tare fata de cel cu bicepsul dar ala sa aiba bicepsul mai tare? Ca din cate am auzit antebratul conteaza enorm cand e vorba de ridicat chestii! Poate la flexii biceps este mai important bicepsul. Nu stiu exact!

2 răspunsuri:
| ionutflorin123 a răspuns:

Ce intrebari pui )))

| MadalinVoicu98 explică (pentru ionutflorin123):

De ce cumetre ce are sunt persoane care practica skandenberg si pun accent pe antebrat in mare parte si foarte putin biceps si ridica mult!