| Anonim12t a întrebat:

Daca cresc in forta de ex umeri cu 14 kg 12 repetari la 28 kg in 4 luni 12 repetari inseamna ca am a crescut masa musculară?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

NU! ai crescut fibra musculara! Esti mai puternic, muschii arata mai conturati si putin mai mari dar nu atat de mari cat ai vrea tu...
Pentru masa musculara imensa ai nevoie de multa mancare, cel putin 5 mese mari pe zi si antrenamente intense ca sa transformi acele alimente in masa musculara, nu in grasime!