| gongsterbeep a întrebat:

Daca CSA renunta la echipa de fotbal din liga 4, Gigi becali le poate lua brand-ul?
Adica e legal? Ca m-am saturat de Talpan...

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Apropo de acest Talpan, mi se pare unul dintre cei mai antipatici juristi de la tv, si prost si fudul, eu in locul lui Becali l-as bate pe acest looser si apoi i-as da despagubiri.
Un ratat care dupa ce l-a jignit Gigi l-a dat in judecata, daca pe strada il scuipa un derbedeu sa vad cum il dadea in judecata si pe ala...
CSA as dori sa dispara, Steaua e tot Steaua.

| Plato a răspuns:

Brand-ul CSA apartine armatei, chiar daca nu il folosesc. E marca inregistrata, zice si numele CSA = Clubul Sportiv al Armatei.

Becali poate folosi numele "Steaua" doar daca va castiga in instanta, daca dovedeste ca in momentul achizitionarii clubului a obtinut si numele asta.