| MazareanuSephora a întrebat:

Daca esti grasa si faci sala de forta si tii si o dieta, slabesti?

7 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Bineinteles ca slabesti.Si mai ales daca tii o dieta.

| aXy99 a răspuns:

Nu prea. Trebuie sa fie balanta pozitiva de nitrogen, daca nu e, nu faci muschi.

| ROB3RT89 a răspuns:

Da!

| AnastasiaK a răspuns:

Daca ești gras/ă (de fapt, si dacă nu ești) și îți creezi un deficit caloric, slăbești. End of story! Cum creezi acel deficit, dacă faci sport sau nu, dacă mănânci sănătos sau nu...astea sunt deja alte discuții, dar cât timp există deficit caloric există slabire.

| FaraNumePls a răspuns:

Da

| FordMustang a răspuns:

Dieta nu inseamna infometare, iti recomand multe fructe legume si doar apa plata. Manca si carne fara nici o problema. Incearca sa manci la ore regulate. Sala de forta si miscare gen mers pe jos alergare putin intr.un parc ceva ar fi de folos. Odihna destula, si asta este un factor important. Deasemenea iti recomand sa incerci produsele Herbalife, un prieten de-al meu a salbit 30 de kg in 6 luni.

| Marco02 a răspuns:

Mai bine faci banda daca vrei sa slabesti si da trebuie sa tii si o dieta.