| iosif987 a întrebat:

Daca fac 200 flotari pe zi timp de 60 zile se formeaza ceva? Astept raspunsuri dezvoltate. Dau funda celui mai interesant si bine explicat raspuns.

Răspuns Câştigător
| alii98 a răspuns:

O sa fie diferenta, da daca sunt de 10 ori pe zi 20 sau 200 de odata e alta chestie
oricum, indiferent chiar si de corpul tau, tot vei vedea o diferenta

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Tu isi dai seama ca nu putem stii viitorul, fiecare organism raspunde diferit

| Frank51 a răspuns:

Daca bei 5 beri te imbeti? Eu as spune ca da big grin

| DanielVersaciu a răspuns:

Prietene, faci patratele doar daca ai creier. asa ca te rog nu ne mai pierde timpul

| Silas_Raul_1999 a răspuns:

Si daca faci 10 in fiecare seara se vede in 60 de zile.