| Solix a întrebat:

Daca fac abdomene multe si sunt putin plinut, ce se va intampla cu abdomenul meu?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nimic in special, isi sacai coloana si muschi abdominali care si asa sunt supusi efortului mereu

| minrest a răspuns:

Vei dezvolta o musculatura abdominala puternica sub grasime.

| NLS a răspuns:

Daca faci si ce a zis Alina, (adica renunti la sucuri din comert, dulciuri, prajeli, grasimi) in cateva luni "sunt putin plinut" vei vedea doar in pozele din trecut.
Si daca nu te rezumi doar la abdomene, ci incepi sa si alergi zilnic (25-30 minute macar), tot corpul se va tonifia.

| alina2k18 a răspuns:

Tine si dieta si vezi dupa ceva luni ce se intampla.

| PainTech a răspuns:

Sa zicem ca faci 100 de abdomene : nu se va intampla nimic.
Sa zicem ca faci 300 de abdomene : nu se va intampla nimic.
Sa zicem ca faci 500 de abdomene : nu se va intampla nimic.

Micile lucruri repetate zilnic sunt ceve care fac diferenta.

| siriusblack98 a răspuns:

Muschi pe sub grasime, nimic altceva.La suprafata nu va fi nici o modificare.

| Tramadol a răspuns:

Da jos grasimea si o sa poti avea abdomen si fara "abdomene". Muschii aia au mai multe functii, gaseste exercitii mai bune pentru a-i dezvolta, si nu uita de dieta. Lucreaza-ti toti muschii = dezvoltare = mai multe calorii arse + dieta sanatoasa= slabire sanatoasa + 6 pack.

| rox2610ana a răspuns:

Iti cade abdomenul?

| Stefan_Gordu_1998 a răspuns:

Nu o sa se intample prea multe daca faci doar abdomene. Trebuie sa ti regim si sa faci mult cardio ca sa dai mai intai tesutul adipos jos si abia dupa sa faci abdomene.